art7, barvy, umělecké předměty

registrace zapomenuté heslo
maloobchod maloobchod

Nové nařízení o ochraně osobních údajů.
 

Jste-li naším zákazníkem, svěřujete naší firmě své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. 

Společnost ART7 s.r.o. provozuje webové stránky www.art7.cz. V této době Vaše osobní údaje zpracovává pouze jednatel společnosti a to jako správce.   

Tímto prohlašuji, že jako správce budu zpracovávat Vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu, a to při plnění smlouvy, zákonné povinnosti či uděleného souhlasu.

Údaje pro zpracování, které nám sami poskytnete, jsou nezbytné pro uskutečnění služby, kterou si objednáte.

Jedná se především o fakturační údaje, které jsou využity pro vystavení a evidenci daňových dokladů.

Dále pak telefon, email adresa pro komunikaci mezi společností ART7 s.r.o. a Vámi jako zákazníky. 

Tyto Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře.
K vašim osobním údajům /jméno,adresa, email a telefon/ májí přístup jen smluvní partneři firmy ART7 s.r.o a to z důvodu dopravních služeb - jsou to PPL, DHL a česká pošta, kteří jsou v souladu s GDPR. Dále pak správce serveru, server seznam.cz a daňový poradce, kteří též své služby vykonávají v souladu s GDPR.

Kdyby nastala jakákoli změna, okamžitě bychom Vás informovali a vyžádali si Váš souhlas.

Kdyby jste chtěli využít práva v souvislosti s ochranou Vašich osobních údajů, prosím kontaktujte nás např. pomocí e-mailu marketart@seznam.cz. Můžete také využít práva na výmaz. V tomto případě vymažeme Vaše veškeré údaje ze systémů, kde jsou zapsané. Nelze to ale v účetnictví a to v případě, kdy jsou vystavené daňové doklady, které se evidují po lhůtu stanovenou daňovým zákonem. Vždy Vás o takové situaci budeme informovat a to prostřednictvím e-mailu.

 Pokuď budete mít pocit, že s Vašimi údaji není zacházeno v souladu se zákonem, máte právo se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu dat. V tomto případě Vás prosím, obraťte se nejprve na nás a požadavkem o nápravu, určitě se vynasnažíme vše uvéct na pravou míru.

Můžete se spolehnout, že Vaše osobní údaje neposkytneme žádné třetí straně bez Vašeho souhlasu. Zavazujeme se mnčenlivostí a budeme se nadále snažit, aby naše obchodní spolupráce byla co nejvíc korektní.

25. 5. 2018 

www.art7.cz